KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9601805
nr 960 1805
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på metall, ej signerad, komposition, 65x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:18:07
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt